Rolniku! Nie masz konta na e-Wniosku? Stwórz je! Bez niego nie złożysz wniosku o dopłaty.

Drodzy rolnicy! Zgodnie z informacją z ARiMR wnioski na dopłaty bezpośrednie należy składać przez internet!

Rolnicy, którzy posiadają już konto w aplikacji e-Wniosek, mogą z niego korzystać przy logowaniu się do aplikacji eWniosekPlus. W przypadku, gdy rolnik nie posiada takiego konta, analogicznie jak w roku 2017, może uzyskać kod dostępu do aplikacji po podaniu trzech danych weryfikacyjnych:

  • swojego numeru identyfikacyjnego (numer EP) (czyli numer producenta z wniosku),
  • 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego (numer rachunku bankowego zgodny z numerem w ewidencji producentów) (nr konta na które przyszły w 2017 .r dopłaty),
  • kwoty z ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR, zrealizowanego w roku kalendarzowym poprzedzającym rok złożenia wniosku – tj. w roku 2017 (w przypadku braku płatności w roku 2017 należy wprowadzić wartość 0).

Zalecane jest również podanie swojego adresu e-mail. Nie jest to obowiązkowe, ale ułatwi ARiMR komunikację z rolnikiem, ponieważ na ten adres będą przesyłane powiadomienia.

Po poprawnej weryfikacji, system automatycznie założy konto oraz pozwoli na wprowadzenie indywidualnego hasła celem zapewnienia możliwości ponownego logowania do systemu.

źródło: http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/wnioski-o-doplaty-bezposrednie-za-2018-r-obowiazkowo-przez-internet.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły, Wydarzy się i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.